Przed tobą alfabetyczna rozpiska misji - znajdziesz tu miejsca, daty oraz liderów poszczególnych misji.

Biskupiec

29.07-04.08

Estera Aręd,
Kamila Wojtak

Bochnia

26.08-01.09

Kamil Różycki,
Dominika Staśko

Bydgoszcz

25.08-01.09

Filip Śmigielski

Chełm

12-18.08

Dawid Dworak, Tatiana Rusnok

Dąbrowa Górnicza

07-11.07

Klaudia Zojdź

Frombork

25.08-01.09

Dominik Piórkowski

Gdynia

12-18.08

Estera Wiaduch

Gliwice

03-07.07

Paweł Richter

Goleniów

22-28.07

Maria Marszałek,
Dawid Witucki

Grajewo

19-25.08

Asia Ogonowska

Iława

08-14.07

Wojciech Janicki, Estera Aręd

Jarosław

24-31.05

Kamila Konderla

Jasło

05-11.08

Kamila Konderla

Jastrzębie-Zdrój

05-11.08

Lidia Sołtysik,
Szymon Łabuz

Juwenalia Śląskie

21-25.05

Kamila Konderla

Katowice/Śląsk

25.08-01.09

Dawid Witucki

Katowice

02-06.10

zespół liderów

Koszalin

01-07.07

Norbert Krakowski

Kutno

08-14.07

Szymon Perenc,
Kuba Dębski

Lublin

07-10.07

Mateusz Wszelaki, Gabrysia Nowacka

Mogilno

29.07-04.08

Filip Śmigielski

MOMENTUM
- Kołobrzeg

15-20.07

zespół liderów

Mysłowice

22-28.07

Klaudia Zojdź

Nowy Dwór
Gdański

22-25.08

Kornelia Fedorczyk Cabrera

Mszczonów, Łódź (objazdowa)

12-18.08

Michał Imiłkowski

Olsztyn

21-23.06

Lidia Pacek,
Krzysztof Bączek

Pol'and'Rock
Kostrzyn n. Odrą

29.07-03.08

Michał Ćwiękała

Poznań

09-12.07

Kornelia Fedorczyk Cabrera

Praszka

12-18.08

Maria Marszałek,
Ula Słonina

Pruszcz Gdański

25.08-01.09

Julia Guczalska

Przemyśl

01-08.07

Kamila Konderla,
Tina Rusnok

Racibórz

08-14.07

Wiktoria Anczyk

Reszel

22-28.07

Lidia Pacek,
Krzysztof Bączek

Słupsk

01-08.09

Kornelia Fedorczyk Cabrera

Stalowa Wola

24-30.06

Mateusz Wszelaki

Szczytno

05-11.08

Mateusz Szweda

Szopienice

22-25.08

Maria Marszałek,
Szymon Łabuz

Świecie

19-25.08

Filip Lachowski

Terespol

22-28.07

Beata i Dawid Maksymiuk

Toruń

01-07.07

Lidia Sołtysik

Tuchola

04-11.08

Filip Lachowski

Warszawa

28.08-01.09

Szymon Perenc,
Alicja Duda

Zelów

15-21.07

Maciej Krzyżewski