ZIEMIA OBIECANA SEZON 2022

Każdego roku wyruszamy do kilkudziesięciu miast w Polsce. Spędzamy wspólnie tydzień, podczas którego szukamy Boga i służymy ludziom: Kościołom i miastu – poprzez praktyczną pomoc, organizację eventów, flash mobów, happeningów, zajęć dla dzieci i młodzieży. 

Poniżej znajdziesz listę misji. Dowiedz się więcej o tym co musisz zrobić, aby pojechać na misję i zajrzyj do zakładki F.A.Q.

LISTA MISJI

  • BYDGOSZCZ 4-10.07

    liderzy: Kuba Rossa
    brak miejsc

  • GŁOGÓW 26.06-3.07

    lider: Filip Dubowski

  • GDYNIA 17-21.08

    liderka: Estera Wiaduch

  • KONIN 22-28.08

    lider: Maciej Michalak brak miejsc

  • KROSNO 18-24.07

    liderka: Agnieszka Kozioł

  • KROTOSZYN 15-21.08

    liderzy: Ania Owczarek i Janek Karczewski

  • LUBLIN 29.08-4.09

    liderka: Kamila Konderla
    brak miejsc

  • MOGILNO 8-14.08

    liderzy: Julia Kamińska i Martyna Majka

  • OLSZTYN 4-10.07

    liderzy: Dawid Ołów i Igor Litkowiec

  • PRUSZKÓW 17-24.07

    liderzy: Tomasz Kondraciuk, Bruno Ewertyński

  • PRZEMYŚL 4-10.07

    liderka: Weronika Kurasz

  • RADOMSKO 18-24.07

    liderzy: Martyna Szczęsna i Emek Gościej

  • RESZEL 1-7.08

    liderka: Kornelia Fedorczyk-Cabrera

  • SKIERNIEWICE 4-10.07

    liderzy: Szymon Perenc i Julia Wieczorek

  • ŚWIEBODZIN 8-14.08

    lider: Maciej Miśta

  • TORUŃ 4-7.08

    ------

  • ZIELONA GÓRA 24-31.07

    lider: Maciej Michalak

  • BISKUPIEC 18-24.07

    liderka: Estera Aręd
    brak miejsc

  • GIŻYCKO: 15-21.08

    lider: Mateusz Szweda

  • GORZÓW WLKP. 18-24.07

    liderka: Febe Arraigada brak miejsc

  • IŁAWA 25-30.07

    lider: Krystian Steranka brak miejsc

  • KATOWICE 15-21.08

    lider: Filip Dubowski

  • KOŚCIAN 2-4.09

    liderka: Milena Michalak

  • ŁÓDŹ 1-7.08

    liderzy: Miriam KobierskI, Janek Kolmer i Jakub Jaworski

  • MOMENTUM 11-16.07

    (KOŁOBRZEG) liderka: Martyna Szczesna

  • PABIANICE 17-24.07

    liderzy: Ania Owczarek i Janek Karczewski

  • OSTROŁĘKA 22-24.07

    liderka: Katarzyna Tołłoczko
    misja tylko dla pełnoletnich

  • POL'AND'ROCK 31.07-6.08

    lider: Michał Imiłkowski

  • RYBNIK 27.06-3.07

    lider: Aleksander Gwiszcz

  • SZCZECIN 18-24.07

    liderzy: Lidia Sołtysik i Julia Maliszewska

  • TARNOBRZEG 1-7.08

    liderzy: Tatiana Rusnok i Grzegorz Gotfryd

  • TYCHY 22-28.08

    liderka: Daria Herok

  • ŻORY 11-17.07

    liderzy: Wiktoria Steleblak i Kamil Różycki

ZIEMIA
OBIECANA
SEZON 2022

Każdego roku wyruszamy do kilkudziesięciu miast w Polsce. Spędzamy wspólnie tydzień, podczas którego szukamy Boga i służymy ludziom: Kościołom i miastu – poprzez praktyczną pomoc, organizację eventów, flash mobów, happeningów, zajęć dla dzieci i młodzieży. 

Poniżej znajdziesz listę misji. Dowiedz się więcej o tym co musisz zrobić, aby pojechać na misję i zajrzyj do zakładki F.A.Q.

LISTA MISJI

  • BYDGOSZCZ
    4-10.07

    lider: Kuba Rossa
    brak miejsc

  • GDYNIA
    17-21.08

    liderka: Estera Wiaduch

  • GŁOGÓW
    26.06-3.07

    lider: Filip Dubowski

  • KONIN
    22-28.08

    lider: Maciej Michalak brak miejsc

  • KROSNO
    18-24.07

    liderka: Agnieszka Kozioł

  • KROTOSZYN
    15-21.08

    liderzy: Ania Owczarek i Janek Karczewski

  • MOGILNO
    8-14.08

    liderzy: Julia Kamińska i Martyna Majka

  • OLSZTYN
    4-10.07

    liderzy: Dawid Ołów, Igor Litkowiec

  • PRUSZKÓW 17-24.07

    liderzy: Tomasz Kondraciuk, Bruno Ewertyński

  • PRZEMYŚL
    4-10.07

    liderka: Weronika Kurasz

  • RADOMSKO
    18-24.07

    liderzy: Martyna Szczęsna i Emek Gościej

  • RESZEL
    1-7.08

    liderka: Kornelia Fedorczyk-Cabrera

  • SKIERNIEWICE
    4-10.07

    liderzy: Szymon Perenc i Julia Wieczorek

  • TORUŃ
    4-7.08

    ------

  • TARNOBRZEG
    1-7.08

    Liderzy: Tatiana Rusnok i Grzegorz Gotfryd

  • TYCHY
    22-28.08

    Liderka: Daria Herok

  • ZIELONA GÓRA
    24-31.07

    Lider: Maciej Michalak

  • BISKUPIEC
    18-24.07

    liderka: Estera Aręd
    brak miejsc

  • GIŻYCKO
    15-21.08

    lider: Mateusz Szweda

  • GORZÓW WLKP.
    18-24.07

    liderka: Febe Arraigada brak miejsc

  • IŁAWA 25-30.07

    lider: Krystian Steranka brak miejsc

  • KATOWICE
    15-21.08

    lider: Filip Dubowski

  • KOŚCIAN
    2-4.09

    liderka: Milena Michalak

  • LUBLIN
    29.08-4.09

    liderka: Kamila Konderla
    brak miejsc

  • ŁÓDŹ
    1-7.08

    liderzy: Miriam KobierskI, Janek Kolmer i Jakub Jaworski

  • MOMENTUM
    11-16.07

    (KOŁOBRZEG) liderka: Martyna Szczesna

  • PABIANICE 17-24.07

    liderzy: Ania Owczarek i Janek Karczewski

  • OSTROŁĘKA 22-24.07

    liderka: Katarzyna Tołłoczko
    misja tylko dla pełnoletnich

  • POL'AND'ROCK
    31.07-6.08

    lider: Michał Imiłkowski

  • RYBNIK
    27.06-3.07

    lider: Aleksander Gwiszcz

  • SZCZECIN
    18-24.07

    liderzy: Lidia Sołtysik i Julia Maliszewska

  • ŚWIEBODZIN
    8-14.08

    lider: Maciej Miśta

  • ŻORY
    11-17.07

    liderzy: Wiktoria Steleblak i Kamil Różycki