CHEŁM

16-23.08

OPIS MISJI

Chełm to miasto, w którym już nieraz odbywały się misje, dlatego też chcemy kontynuować te działania. Podczas misji w Chełmie oprócz działań i akcji ewangelizacyjnych na mieście chcemy również się skupić na organizowaniu Horyzontów, aby przyciągnąć młodych ludzi. Na końcu misji planowane jest większe wydarzenie na mieście (mini koncert z przekazem ewangelizacyjnym, gry i aktywności) dla mieszkańców, na który chcemy zapraszać ludzi przez cały tydzień.

LIDERKA MISJI

MAGDA DWORAK

23 LATA, CHEŁM

Jestem osobą lubiącą poznawać i przebywać z innymi ludźmi, którzy również mają zapał do służby dla Pana Boga. Od wielu lat angażuję się w służbę wśród dzieci i młodzieży jeżdżąc na różne obozy chrześcijańskie, dlatego też taka służba jest bliska mojemu sercu. To będzie moja pierwsza misja jako lider, jednak jako wolontariusz na misje z Generacji+ zaczęłam jeździć od 15 roku życia.

Na co dzień mieszkam i studiuję w Lublinie na kierunku psychologicznym oraz angażuję się w służbę uwielbieniową w moim kościele.

SZCZEGÓŁY MISJI

Szukam osób otwartych, z zapałem i sercem gotowym służyć i wychodzić do ludzi. Mile widziane osoby z doświadczeniem w kontakcie z młodzieżą.

Wolontariusze będą angażować się w organizowanie klubów młodzieżowych, przygotowywać akcje i działania ewangelizacyjne na mieście oraz angażować się w program końcowego wydarzenia, do którego będą zaangażowani również ludzie z kościoła lokalnego. Planujemy robić dwa wyjścia dziennie, co wymaga siły i motywacji, jednak najbardziej chcemy się skupiać na tym, aby samemu być ciągle napełnionym Bożym Duchem, który będzie nas wzmacniać i prowadzić w naszych działaniach. Zależy nam również abyśmy sami między sobą mogli nawiązywać dobre relacje i aby ten czas też dał nam możliwość wspólnego zintegrowania się i budowania. Potrzebujemy około 15 osób.

Mile widziane będą osoby z sercem skupionym przede wszystkim na Panu Bogu, z otwartością i miłością do drugiego człowieka, gotowe do pracy w zespole oraz elastyczne.

Zaczynamy dzień od spędzenia czasu z Panem Bogiem, przygotowujemy się do wyjścia na miasto (planowane są dwa: rano i po południu), organizujemy kluby młodzieżowe, a wieczorem podsumowujemy dzień, dzielimy się świadectwami i razem się modlimy.

Będziemy działać we współpracy z lokalnym kościołem zielonoświątkowym oraz wśród młodzieży przez organizowanie klubów młodzieżowych. Planujemy też jedno większe wydarzenie na mieście (koncert/ewangelizacja/gry).

Naszą wizją jest niejako kontynuacja działań, które już miały miejsce w Chełmie, aby razem z lokalnym kościołem docierać do różnych grup ludzi, w tym do młodzieży.

CHEŁM 16-23.08