JELENIA GÓRA

19-26.07

OPIS MISJI

Jelenia Góra to piękne miasto położone w samym środku Karkonoszy. Jako Generacja Plus działamy w tej miejscowości już od 3 lat. W tym roku chcemy dotrzeć z dobrą nowiną do każdego serca spragnionego spotkania z Jezusem. Będziemy działać poprzez akcje ewangelizacyjne w mieście, spotkania z okolicznymi nastolatkami pt. „Horyzonty” oraz planujemy spory koncert muzyki Gospel w ścisłym centrum miasta.

LIDER MISJI

JONATAN PŁACHCIAK

23 LATA, KATOWICE

Jezus jest sensem mojego życia. Uwielbiam głębokie rozmowy i rozkminy do późnych godzin nocnych. To będzie moja siódma misja jako lider. Prywatnie wielki fan Lechii Gdańsk, Nutelli i Wojanków.

Studiuję medycynę i angażuję się w służbę uwielbienia i młodzieżową w Kościele Zielonoświątkowym „Betania” w Katowicach.

SZCZEGÓŁY MISJI

Mile widziani są wszyscy 🙂

Ale szczególnie potrzebujemy osób pełnoletnich i z uzdolnieniami muzycznymi. Fundamentem naszej misji jest duchowy wzrost wszystkich jej uczestników. Po za tym chcemy, aby misja obfitowała w dużo radości i niezapomnianych emocji. Potrzebujemy około 20 osób.

Rano będziemy trwać w piśmie, chciałbym żeby każdy dzień był oparty na ważnej prawdzie, żeby poranna inspiracja towarzyszyła nam przez cały dzień i tydzień, a najlepiej życie.

Po tym wolontariusze będą podzieleni na akcje na mieście i kluby dziecięce. Po obiedzie będzie przerwa i szykowanie się na popołudniowe/ wieczorne Horyzonty.

Dzień zakończony uwielbieniem i modlitw.

Chcemy przede wszystkim dotrzeć do młodych osób w wieku 13–15 lat. Naszym marzeniem jest zorganizowanie turnieju piłkarskiego. Planujemy także duży koncert – dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich uzdolnionych muzycznie 😉.

Pragniemy aby Jelenia Góra zapłonęła dla Chrystusa!

„Idźcie więc i pozyskujcie uczniów pośród wszystkich narodów. Chrzcijcie ich w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego”

‭‭Mateusza‬ ‭28‬:‭19‬ ‭SNP‬‬

JELENIA GÓRA 19-26.07