JĘDRZEJ ZIĘTEK
19 LAT, LESZNO
W służbie ewangelicznej działam od 2021 roku. W tym samym roku też się nawróciłem, do tej pory przypominam sobie pierwsze słowa które usłyszałem od Boga: „Widzę Cię i Kocham Cię”. To te słowa motywują mnie do służby, chcę aby każdy usłyszał to co ja w tamtym dniu.
Na co dzień jestem uczniem, za niedługo jednak awansuje na miano studenta. W kościele obsługuję sprzęt – tak to ja jestem odpowiedzialny za moment w którym teksty przestają być wyświetlane, my też mamy prawo zanurzyć się w uwielbieni haha.