NYSA

09-16.08

OPIS MISJI

Będziemy w pięknym mieście Nysie, jest to miasto z bardzo ładną infrastrukturą, jeziorem i z zaskakującą liczbą młodzieży w głównym parku.
Naszym finałem będzie duże wydarzenie ewangelizacyjne gdzie planowo przyjadą inne kościoły i słowem usłuży pastor kościoła „Nations on fire” Jakub Kamiński który od 2015 roku działa ewangelizacyjnie w całej Polsce, w krajach europejskich i poza nią. Dzięki Bogu przez służbę koscioła „NOF”, pod przywództwem Jakuba Kamińskiego nawróciło się tysiące ludzi.

LIDER MISJI

PIOTR WITEK

21  LAT, KLUCZBORK

Staram się służyć w miejscu gdzie Bóg mnie stawia i powołuje, na ten moment jest to właśnie to miejsce, służyłem w Polsce, Grecji i Afryce, uważam że tutaj jesteśmy potrzebni najbardziej. Prywatnie lubię sport, wspólny czas relacji, wspólne rozważanie Biblii oh boy i Uwielbienie yess.

Na co dzień służę w kościele, uczę się i coś tam pracuje ale się nie chwalę.

SZCZEGÓŁY MISJI

Potrzebne są osoby otwarte i chętne do głoszenia Bożego Słowa. Jeżeli chcesz mówić ludziom o Jezusie to właśnie Ty jesteś potrzebny/a

Spodziewaj się, wykonywania woli Bożej! Potrzebujemy około 20 osób.

Jeżeli masz talent od naszego kochanego Boga w postaci posługiwania się instrumentem, kozacko, zrobimy uwielbienie na rakiecie. Wszystkie talenty są elementem dodanym do misji. Wpadaj i rozwijaj to co Bóg Ci powierzył.

Typowy dzień na misji w przybliżeniu 

„plan będzie się zmieniał”

Rano jemy sobie piękne śniadanko, pyk, pyk, ciach. Później mamy nasz osobisty czas z Biblią, podsumowujemy go sobie. Przygotowujemy wyjście, uwielbiamy naszego kochanego Ojca w Niebie i w prowadzeniu Ducha Świętego wychodzimy na miasto. Głosimy, głosimy, głosimy, wracamy na najpyszniejszy obiadek na świecie, mamy wolny czas, free time. Ogarniamy drugie wyjście, wychodzimy, bach, bach, bach, ludzie są zbawiani. Wracamy, myjemy się, trzeba być pięknie pachnącym na kolejny dzień. Jemy sobie najpyszniejszą kolacyjkę i oddajemy chwałę Bogu uwielbieniem za ten cudowny dzień. Spędzamy czas razem, gramy w gierki, rozmawiamy, jak tam było i idziemy w kimę.

Będziemy działali w grupie ekstra misjonarzy dla ludzi, aby usłyszeli i ostatecznie byli zbawieni. Planujemy wychodzić w miasto głosić Ewangelię z różnymi narzędziami które ułatwią nam rozmowę z ludźmi. Naszą nazwijmy to bazą będzie „kościół zielonoświątkowy w Nysie”

Piękne miejsce niesamowici Boży ludzie. Będziemy zapatrzeni w wszystko co jest potrzebne I aż nad to. Wielkie Błogosławieństwo!

Misja znaczy walkę o ludzi i to będziemy chcieli robić, w moim sercu jest poświęcenie serca dla Boga które jest potrzebne abyśmy mogli skutecznie mówić o Jego imieniu.

NYSA 09-16.08