PRZEMYŚL

27-30.08

OPIS MISJI

Przemyśl to piękne, położone na wzgórzach miasto z wielowiekową historią. Podczas weekendowej misji będziemy działać w lokalnym kościele zielonoświątkowym oraz w okolicach pobliskiego malowniczego rynku.

LIDER MISJI

MICHAŁ FURGAŁA

23 LATA, PRZEMYŚL

Jestem osobą spokojną, towarzyską, lubiącą zwierzęta i spacery po lesie. Wielką radość sprawia mi uwielbianie Boga i gra na instrumentach. Kocham pracować z ludźmi i patrzeć jak się rozwijają. W organizację misji w Przemyślu angażuję się od 2022 roku, od 2023 jako lider.

Jestem studentem IV roku Automatyki i Robotyki na AGH, na co dzień dorabiam jako korepetytor z matematyki i fizyki i angażuję się w służbę uwielbienia.

SZCZEGÓŁY MISJI

Szukam osób z doświadczeniem w działaniach ewangelizacyjnych i działaniach z młodzieżą, o sercach sługi, które zauważają drugiego człowieka i umieją przyjąć go z rodzinnym ciepłem.

Wolontariusze będą angażować się w szeroko pojęte działania ewangelizacyjne oraz aktywności z młodzieżą. Misja w dużej mierze będzie nakierowana na relacje, więc wolontariusze powinni przygotować się na wiele rozmów. Myślę, że będą to bardzo intensywne cztery dni, podczas których będziemy służyć, ale również będziemy mieć dobry czas ze sobą. Oczekuję, że dla wszystkich wolontariuszy będzie to budujący czas, pełen dobrych rozmów, w którym będziemy mogli oglądać jak Bóg działa i w sposób szczególny zbliżymy się do Niego. Potrzebujemy około 10 osób.

Przydadzą się osoby umiejące organizować i prowadzić gry i zabawy oraz osoby z łatwością nawiązujące kontakty z nowymi ludźmi i odnajdujące się w „small talk”. Oraz osoby mające miłość do ludzi, uważność i gotowość do działania, pokorę i otwartość.

Śniadanie, cichy czas, poranna społeczność, wyjście ewangelizacyjne, obiad, przygotowanie zajęć, działania z młodzieżą (na mieście lub w kościele), kolacja, społeczność wieczorna i podsumowanie dnia.

Nasze działania będą skupione na młodzieży. W wakacje przed misją w kościele organizowany będzie English Camp, więc w ramach misji planujemy róźne aktywności mające na celu podtrzymanie kontaktu z zapoznanymi wcześniej ludźmi z miasta.

Naszą wizją jest dotrzeć z dobrą nowiną do młodzieży i zachęcić ludzi do bliższej relacji z Jezusem. Chcemy także wspomóc lokalny kościół w działaniach ewangelizacyjnych i zachęcić ludzi z miasta, by w roku szkolnym dołączyli do spotkań grupy młodzieżowej.

PRZEMYŚL 27-30.08