SŁUPCA

02-09.08

OPIS MISJI

Słupca jest miastem, w którym nie ma jeszcze kościoła zielonoświątkowego, ale od paru lat działamy nad tym by to zmienić. To będzie już trzecia misja i co roku możemy widzieć jak ludzkie serca coraz bardziej otwierają się na Boga i Jego Słowo.

Będziemy mogli aktywnie zaangażować się w relacje z kościołem, młodzieżówką, ale oczywiście również z ludźmi z miasta.

LIDERKA MISJI

SONIA KUBICKA

21 LAT, SŁUPCA

Od 2021 angażuję się w Generację i wiele lat Bóg angażuje mnie w głoszeniu. Każda misja jest dla mnie wspaniałym czasem szerzenia Jego dobrego słowa, obietnic i nadziei. Mam w sercu pragnienie by każdy usłyszał o Nim i poznał Go osobiście, dlatego cieszę się, że dał mi możliwości do tego.

Na co dzień studiuję w Poznaniu na kierunku Biznes Manager, uwielbiam głosić Ewangelię i rozwijać się w tym kierunku!

SZCZEGÓŁY MISJI

Szukamy osób w wieku nastoletnim lub trochę starszych (16–20 lat), które będą w stanie nawiązywać relacje i budować więzi z młodzieżą.

Potrzebujemy około 12 osób.

Poranna społeczność, czas z Bogiem, wspólne posiłki, działanie na mieście, a wieczorami świadectwa i integracja!

Będziemy działać w całym mieście oraz z dziećmi z okolicznych wiosek pragnąc być dla nich przykładem i światłem. Nad jeziorem korzystając z często uczęszczanej promenady będziemy robili pantomimy i otwarcie mówili do przechodniów.

Chcemy pokazać ludziom prawdę o Bogu, że jest blisko i stać się dla nich miejscem otwartym i zawsze dostępnym!

SŁUPCA 02-09.08