BOGUSIA KUCHARSKA
23 LATA, WROCŁAW
Na misję z Generacją Plus po raz pierwszy pojechałam w 2019 roku, i nie żałuję ani jednych wakacji spędzonych od tamtego czasu na głoszeniu ewangelii na ulicach Polski. Kocham Boga i chcę przekazywać innym ludziom to, co sama odnalazłam w Nim. Szczególnie leży mi na sercu docieranie do młodych, do mojego pokolenia – zarówno zachęcanie ich do poznania Boga, do pomyślenia nad głębszym sensem, jak i inspirowanie tych, którzy już Go znają, do odważnego życia jeszcze bliżej Niego.
Na co dzień studiuję fizykę na Politechnice Wrocławskiej (zajmuję się nanoinżynierią) oraz trenuję lekką atletykę. W moim kościele jestem zaangażowana w tworzenie Petry – spotkań dla studentów i młodych dorosłych.