STRZELIN

13-19.07

OPIS MISJI

W tym roku będę prowadzić we współpracy z lokalnym kościołem misję w Strzelinie – niewielkim mieście na Dolnym Śląsku. Chcemy docierać do mieszkańców Strzelina z ewangelią na różne sposoby – poprzez akcje uliczne, działania z młodzieżą, a także zorganizowanie koncertu.

LIDERKA MISJI

BOGUSIA KUCHARSKA

23 LATA, WROCŁAW

Na misję z Generacją Plus po raz pierwszy pojechałam w 2019 roku, i nie żałuję ani jednych wakacji spędzonych od tamtego czasu na głoszeniu ewangelii na ulicach Polski. Kocham Boga i chcę przekazywać innym ludziom to, co sama odnalazłam w Nim. Szczególnie leży mi na sercu docieranie do młodych, do mojego pokolenia – zarówno zachęcanie ich do poznania Boga, do pomyślenia nad głębszym sensem, jak i inspirowanie tych, którzy już Go znają, do odważnego życia jeszcze bliżej Niego.

Na co dzień studiuję fizykę na Politechnice Wrocławskiej (zajmuję się nanoinżynierią) oraz trenuję lekką atletykę. W moim kościele jestem zaangażowana w tworzenie Petry – spotkań dla studentów i młodych dorosłych.

SZCZEGÓŁY MISJI

Zależy nam na osobach pragnących służyć innym ludziom i z pasją do dzielenia się Bożą miłością! Szczególnie potrzebni są wolontariusze z lokalnego kościoła – którzy mogą mieć realny wpływ na poznanych ludzi nawet po zakończeniu wakacji :)) Potrzebujemy około 10 osób.

Rano będziemy trwać w piśmie, chciałbym żeby każdy dzień był oparty na ważnej prawdzie, żeby poranna inspiracja towarzyszyła nam przez cały dzień i tydzień, a najlepiej życie.

Po tym wolontariusze będą podzieleni na akcje na mieście i kluby dziecięce. Po obiedzie będzie przerwa i szykowanie się na popołudniowe/ wieczorne Horyzonty.

Dzień zakończony uwielbieniem i modlitw.

Naszym celem jest przede wszystkim wypełnić polecenie Jezusa o głoszeniu i niesieniu pomocy. Będziemy chwytać każdą możliwość spełnienia tego celu. Liczę na to że w jedności będziemy nieść Miłość Boga do ludzi zaniedbanych, potrzebujących i zgubionych.

STRZELIN 13-19.07