WIELUŃ

02-09.08

OPIS MISJI

Wieluń to nieduże miasto, ma około 20 tysięcy mieszkańców. Odbywała się tutaj już kiedyś misja, a teraz pragniemy powrócić z Generacją Plus do tego miasta. Naszą wizją jest dotrzeć do jak największej ilości mieszkańców z Dobrą Nowiną oraz informacją, że w ich mieście jest kościół, w którym mogą czuć się bezpiecznie.

LIDERKA MISJI

MICHALINA DWORNICKA

20 LAT, WIELUŃ

Jestem żywą i uśmiechniętą osobą. Kocham gotować, śpiewać i podróżować. Służba młodzieżowa jest głęboko w moim sercu od kilku lat. Służę w tym obszarze na wielu konferencjach oraz w lokalnej młodzieżówce. To będzie moja druga misja jako lider.

Na codzień pracuję w sklepie oraz jako korepetytorka języka angielskiego. Służę w lokalnym kościele.

SZCZEGÓŁY MISJI

Szukam osób, które mają w sobie gotowość i determinację głosić Ewangelię. Mile widziane są osoby z doświadczeniem misyjnym, które nie boją się rozmawiać z ludźmi.

Wolontariusze będą angażować się w kluby dla dzieci, młodzieży, akcje ewangelizacyjne oraz organizacje końcowego koncertu muzycznego, modlitwę o ludzi. Potrzebujemy około 12 osób.

Przyda się ktoś, kto lubi pracować z małymi dziećmi i prowadził kiedyś szkółkę dziecięcą lub kluby dla dzieciaków. Przydadzą się również osoby z talentem muzycznym, grające na instrumentach, śpiewające. Mile będą widziane osoby otwarte na Ducha Świętego, gotowe do głoszenia Ewangelii i poświęcenia. A także pełne entuzjazmu i radości.

Na misji poranek będzie zaczynać się od śniadania i cichego czasu z Bogiem, czyli uwielbienia i czytania Biblii. Następnie krótkie przygotowania oraz wyjście na miasto. Część osób będzie zaangażowana w kluby dziecięce, a część w chodzenie z akcjami po mieście. W środku dnia będziemy mieć czas na chwilę odpoczynku i obiad, a po południu będziemy organizować Horyzonty oraz akacje na mieście. Wieczór to czas na modlitwę, podsumowanie dnia i integrację.

Będziemy działać w lokalnym kościele. Planujemy kluby dla dzieci, spotkania młodzieżowe oraz koncert podsumowujący.

Naszą wizją jest dotrzeć do wszystkich mieszkańców Wielunia, niezależnie od wieku. Będziemy prowadzić działania z dziećmi, młodzieżą, ale również ewangelizować osoby dorosłe i starszych. Mamy pragnienie, aby Dobra Nowina rozniosła się po całym mieście i aby, jak najwięcej osób dowiedziało się, że jest przestrzeń, w której mogą bliżej poznać Boga i czuć się bezpiecznie.

WIELUŃ 02-09.08